Emo

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Emo » Эмо-Чат » Засоби для росту вій


Засоби для росту вій

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Дівчата, чим можна зміцнити вії та спричинити їх ріст. Не скажу, що від природи в мене погані вії, але після нарощення вони вже не такі густі та довгі, пообламувались, стали короткі і рідші. Чи можливо доглядом та засобами для росту повернути їм природну красу? Можливо хтось пробував різні засоби і може поділитись досвідом.

0

2

В інтернеті рекламують різні сиворотки для росту вій, я не пробовула, але дівчата пишуть відгуки, що реально це працює. Можете погуглити інформацію та погортати відгуки. Ще чула касторове масло допомагає, потрібно спробувати. Але якщо від природи короткі вії, то не думаю, що чудо засоби допоможуть відростити їх.

0

3

Спробуйте сиворотку американського бренда для зміцнення та росту вій https://idn-cosmetics.com/obagi-medical подруга користується, каже, що реально допомагає. Бо вона вії спортила нарощуванням, тепер займається їх відновленням. Замовити можна онлайн або за вказаним номером телефону, доставка новою поштою та Укрпоштою. Весь асортимент можна переглянути на сайті інтернет-магазину за посиланням вище.

0


Вы здесь » Emo » Эмо-Чат » Засоби для росту вій